اخبار کانون

سمینار خرید سازمان ملل

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و وزارت امور خارجه با همکاری سازمان ملل متحد در نظر دارد سمینار دو روزه ای با عنوان "سمینار خرید سازمان ملل" را در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 19 و 20 آذر ماه جاری در محل اتاق ایران برگزار نمایند. 

هدف از برگزاری این سمینار، آشنایی تجار و تولیدکنندگان ایرانی با نحوه ثبت شرکتها در سامانه خرید سازمان ملل جهت حضور در مناقصات منطقه ای و بین المللی سازمان مذکور می باشد. لازم به توضیح است که اداره خریدهای سازمان ملل با همکاری برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) مسئولیت خرید کالا و خدمات را از کشورهای در حال توسعه و کمتر توسعه یافته عهده دار می باشد و هر ساله طی حضور در کشورهای متقاضی و دیدار با تولیدکنندگان و تجار ، نسبت به ثبت نام شرکت های علاقمند به حضور در مناقصات سازمان ملل متحد در سامانه مورد اشاره، اقدام می نمایند. شایان ذکر است دفتر مذکور ضمن برخورداری از معافیت های وزارت خزانه داری آمریکا ( مصون از تحریم ها)، در بانک خاورمیانه ایران دارای حساب ارزی است و از این بابت شرکت های ایرانی مشکلی برای دریافت وجه فروش های خود از بخش خرید سازمان ملل نخواهند داشت.

فهرست کالا و خدمات مورد نظر و برنامه سمینار به شرح ذیل می باشد. همچنین یادآور می شود، علاقمندان برای شرکت در این سمینار، می بایست مراتب حضور خود را به دبیرخانه کانون زنان بازرگان تا تاریخ 98/9/15 به شماره تماس 88451059 و 88430155 اعلام نمایند.

فهرست کالا و خدماتی که سازمان ملل متقاضی خرید آنهاست ، بدین شرح می باشد:

1- خدمات حمل و نقل دریایی

2- فرآورده های شیمیایی

3- تهیه مواد غذایی

4- بناهای پیش ساخته

5- خودرو، قطعات و تجهیزات حمل و نقل

6- تجهیزات پردازشگر الکترونیکی اطلاعات

7- خدمات و تجهیزات مخابراتی

8- خدمات معماری و فنی و مهندسی

9- خدمات فورواردینگ (حمل و نقل)

10- تجهیزات تهویه و گرمایش هوا

11- خدمات تعمیر و نگهداری ساختمان ها

12- خدمات و تجهیزات ایمنی و امنیتی

- برنامه سمینار

ردیف تاریخ برگزاری ساعت برگزاری شرکت کنندگان ذینفع
1 سه شنبه 19 آذر 98 14:30 شرکتهای مستقر در تهران
2 چهارشنبه 20 آذر 98 14:30 شرکتهای مستقر در شهرستانها

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی