اخبار کانون

وبینار با موضوع "تولبد جذاب و مستمر محتوا روز شبکه های اجتماعی با هدف فروش کالا و خدمات"

کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات در نظر دارد پویش ملی آموزش رایگان را در راستای توسعه کاربری فناوری اطلاعات در کسب و کارها به منظور تحقق اهداف اقتصاد دیجیتال و اشتغال زایی راه اندازی نمایند.

با عنایت به شعار سال مبنی بر جهش تولید از یکسو و تاثیر کرونا بر اقتصاد جهانی و رویکرد مردم در بهره گیری از فضای مجازی برای حقظ سلامت جامعه از سوی دیگر، اهمیت فناوری اطلاعات بعنوان موتور محرک اقتصاد و تاثیر آن بر رفتار فرهنگی و اجتماعی بیش از پیش نمایان می شود. بهره گیری از روش های نوین فناورانه در بخش های مختلف صنعت باعث افزایش کیفیت محصولات و خدمات، افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها خواهد شد.

این پویش در راستای ایجاد بستری برای توسعه کاربرد فناوری جهت بازاریابی و بازارسازی در داخل و خارج از کشور میباشد. شایان ذکر است براساس برنامه ریزی های صورت پذیرفته و تفاهم با یک کالج کانادایی، اساتید ایرانی اقتصاد دیجیتال مقیم خارج از کشور با این پویش همکاری خواهند نمود که فرصتی مغتنم برای ارتباط فیمابین ایرانیان در سراسر جهان می باشد.

از این رو هفتمین وبینار با موضوع "تولید جذاب و مستمر محتوا روز شبکه های اجتماعی با هدف فروش کالا و خدمات" مورخ چهارشنبه 99/5/1 ساعت 10 الی 12 به صورت آنلاین برگزار می شود.

لینک سایت: http://nacdcc.com

آدرس اینستاگرام: ict.commission.iccim

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی