اخبار کانون

نشست دیپلماسی اقتصادی ایران و اوراسیا

مقرر است نشست دیپلماسی اقتصادی ایران و اوراسیا ضمن دعوت از وزیر محترم نیرو، معاون محترم دیپلماسی وزارت امور خارجه، سفرای کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و مقامات دولتی ذی ربط از سازمان توسعه تجارت و گمرک جمهورس اسلامی ایران، اعضای هیئت رئیسه اتاق های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای اوراسیایی، نمایندگان تشکل های اقتصادی طرف همکاری با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و تجار و فعالان اقتصادی اتاق های بازرگانی سراسر کشور از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 8 بهمن 1399 مصادف با 27 ژانویه 2021 میلادی در مرکز همایش های بین المللی رایزن با حضور محدود سخنرانان و نیز حضور گسترده فعالان اقتصادی از طریق پلتفرم های مجازی برگزار گردد.

وفق هماهنگی های در دست اقدام در نظر است در این همایش ضمن بررسی ضوابط، الزامات و تعهدات این موافت نامه تجاری در 8 پنل تخصصی، موضوعات بانک. تعاملات مالی، حمل و نقل و لجستیک، کشاورزی و صنایع غذایی، ساختمان و خدمات فنی و مهندسی، صنعت، انرژی و محیط زیست، معدن و صنایع معدنی، و فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط دست اندرکاران و فعالان اقتصادی این حوزه ها در اتحادیه اقتصادی اوراسیا مورد مباحثه و مداقه قرار گیرد.

خواهشمند است در صورت علاقمندی به مشارکت اسامی و مشخصات خود را حداکثر تا پایان روز یکشنبه 28 دی ماه 99 به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره تماس 88451059-021 و شماره فکس 88450962-021 ارسال فرمائید.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی